OBJEDNÁVKA NAD 990 KČ - DOPRAVA ZDARMA ! / Široká nabídka platebních metod / Možnost osobního vyzvednutí na výdejním místě / Okamžitá zákaznická chat podpora online

Fitmin doplňky stravy

Výživové doplňky Fitmin pro psy kombinují osvědčené postupy s moderními poznatky vědy. Jejich složení odráží dlouholeté zkušenosti s výživou. Díky tomu působí preventivně v oblastech, které jsou nejdůležitější pro spokojený život vašich čtyřnohých parťáků. Všichni psi mají jedno společné – milují pohyb. Dělá je šťastnými a naplňuje chvíle, které spolu s nimi prožíváte.

Aktivní pes potřebuje pevné zdraví. Když se my, lidé, cítíme z formy, vyhledáme pomoc lékařů. Pro psy je tu řada doplňků stravy Fitmin.

 Obsahují pečlivě vybrané suroviny a extrakty z přírodních látek ve snadno vstřebatelné formě. Díky tomu pomáhají předcházet nejčastějším problémům psů.


Barfujete? Myslete na vyváženost! V sortimentu najdete speciální doplněk stravy pro psy, kterým z misek voní doma připravovaná strava.

 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google a Smartsupp.com. Používáním a dalším procházením těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.